Вода для дому або офісу

1 бутель – 100 грн.
від 2-х бутлів – 90 грн/бут.

Для кафе та ресторанів

1 бутель – 100 грн.
від 2-х бутлів – 90 грн/бут.

Для комерцiйних та торгових центрів

1 бутель – 100 грн.
від 2-х бутлів – 90 грн/бут.

Вода для підприємств

1 бутель – 100 грн.
від 2-х бутлів – 90 грн/бут.

Для нових споживачів нашої артезіанської води, у разі відсутності тари на обмін, заставна вартість за кожень бутель — 280 грн.

Доставка артезіанської води «Знаменівка» в Дніпрі

«Знаменівка» – постачальник якісної питної води в місті Дніпро. Наша компанія доставляє по місту чисту артезіанську воду, що життєво необхідна дніпрянам щодня.

Ви піклуєтесь про своє здоров’я, і вживаєте лише справді корисну воду? Тепер  вона у будь-який час буде у вашій оселі. І це простіше та достуніше, ніж купувати бутильовану воду в супермаркеті і на відміну від дешевших аналогів (фільтрів та наливайок) Ви можете бути впевнені в якості нашого товару та сервісу. Ми все привеземо вам додому чи на роботу. Головне – визначитися з необхідним об’ємом.

Наша артезіанська вода припала до смаку багатьом жителям Дніпра, які звикли пити смачну і чисту воду.

Цікавий факт! Якщо тіло людини становить 80% води, то здоров’я людини на 80% залежить від води. Замовляючи якісну воду Ви піклуєтесь про себе, та своїх близьких.

Мінеральний склад води “Знаменівка”

Показник Вода “Знаменівка” Норми САНПІН
Баланс PH 6,8-8,0 6,5-8,5
Кальцій, CA 6-18,2 МГ ≤ 130 МГ
Магній, MG 6-12 МГ ≤ 80 МГ
Хлориди 10-45 МГ ≤ 250 МГ
Сульфати <20 МГ ≤ 250 МГ
Лужність 2,4-2,5 МГ ≤ 6,5 МГ
Жорсткість 1,1-1,5 МГ ≤ 7,0 МГ
Сухий залишок 150-214 МГ ≤ 1000 МГ

Кому варто замовити доставку води

Жителям багатоповерхівок, власникам приватних будинків, та просто всім, хто бажає пити щодня чисту, смачну і корисну воду.

Вода для всіх

Ми працюємо в усіх районах міста Дніпро. Привозимо воду приватним особам та цілим організаціям. І незалежно від вашої адреси та об’єму замовлення, доставка вам нічого не коштуватиме. Ви сплачуєте лише за воду та супутні аксесуари (помпа, бутиль).

Чому слід замовляти воду саме у нас:

  • Якість – вода, яку ми поставляємо, видобувається в курортній зоні солоного лиману.
  • Швидкість – доставка в день замовлення і в зручний для вас час, що узгоджується завчасно.
  • Вигода – доставка води безкоштовна.
  • Акції – для нових та постійних клієнтів.

Про це варто знати:

  • Цілющим властивостям збагаченої кремнієм води знайшлося наукове підтвердження. А кришталева чистота і приємний смак стали своєрідним знаком якості. Одним з найдавніших джерел цієї води вважається курортна зона «Солоний Лиман». Вона знаходиться поблизу селищ Знаменівка та Новотроїцьке, що на Дніпровщині.
  • Для всіх, кому була потрібна справді чиста вода Знаменівка стала головним її джерелом. Недарма саме на цих місцях здавна озоровлювались запорізькі козаки після походів. Адже вони знали, що місцева вода – кришталево чиста, і допомагає швидше одужати. Ще тоді було відкрито природні джерела з унікальною водою. Своїми властивостями вона зобов’язана саме сполуками кремнію.
  • Тепер саме тут наші сучасники займаються видобутком «Знаменівської» – відомої мінеральної води природного походження. Її склад настільки оптимально збалансований, що не потребує штучної мінералізації.

Аква-баланс мікроелементів та мінералів води «Знаменівська» визнано ідеальним для щоденного вживання. І в ній теж присутні кремнієві сполуки, які подарували воді її дивовижні властивості. Тому така вода суттєво допомагає у активізації наших життєвих сил.

Чиста і смачна вода – це чудово!

Доставка води у місті Дніпро – це ми. Замовити воду та супутні товари по місту Дніпро можна, скориставшись контактами, що вказані на нашому сайті. Дзвоніть та пишіть нам! Співробітники «Знаменівка» радо дадуть відповідь на всі ваші питання.

Доставка води від «Знаменівка» – це зручно та корисно!