Про воду

Вода – це основа життя, а людина майже на 80% складається з води. А значить, можна сміливо перефразувати відоме всім вислів: ти – те, що ти п’єш. Саме тому надзвичайно важливо кожен день пити якісну, збалансовану мінеральну воду, екологічно чисту, але, тим не менш, ту воду яка містить природні біологічно активні речовини, які ми втратили, отримавши натомість водопровідний комфорт.

Наша мінеральна вода фізіологічно збалансована, вона має оптимальне співвідношення мікро- і макроелементів і не містить штучних добавок.

У нас Ви можете замовити регулярну і оперативну доставку води в офіс або додому. При цьому сама доставка води для Вас абсолютно безкоштовна.

Доставка в зручний час і прямо до місця призначення – не тільки зручно: це немов джерело живої артезіанської води прямо у вас вдома. Погодьтеся, постійна доставка води, корисної і чистою – це приємна і важлива складова якості життя.

Ми завжди раді здійснити зручну і своєчасну доставку води по Дніпру та околиці.

Жива вода – це безцінний дар природи. Ми пропонуємо жителям Дніпра дивно смачну і корисну питну воду “Знаменівка”. Наша мінеральна вода добре освіжає і втамовує спрагу.

about-water

Вода “Знаменівка” – це мінеральна екологічно чиста артезіанська вода. Наша вода – це напій, що сприяє правильному засвоєнню їжі.

Наша мінеральна вода рекомендована до вживання без будь-яких медичних показань. Вода “Знаменiвка” є незамінним джерелом здоров’я і життєвої сили для кожної людини, для дітей і дорослих!

Ми здійснюємо доставку природної мінеральної води 1-ої категорії по м. Дніпро. Мінеральна вода, яку ми пропонуємо своїм клієнтам, дійсно жива. Наша вода зберігає всі свої природні властивості, так необхідні нашому організму.

Щоб замовити воду додому або в офіс зателефонуйте будь ласка за телефонами: (099) 680-92-08, (097) 029-19-70, (073) 408-06-70